Regulamin

Regulamin

DEFINICJE

 

  1. Regulamin – niniejszy regulamin.
  2. Strona – strona www ikart.eu.
  3. Serwis – Strona ikart.eu.
  4. Materiały – teksty, opracowania, statystyki, wykresy, komentarze, zdjęcia, grafiki, materiały video oraz inne treści publikowane na Stronie.
  5. Projekt – zrealizowany pomysł zawierający zbiór Materiałów, umożliwiających odtworzenie pomysłu przez osoby trzecie.
  6. Portal społecznościowy –  Facebook, pinterest, Stylowi.pl, Nasza klasa, i inne serwisy

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1

Wszystkie Materiały umieszczone na Stronie są własnością Serwisu ikart.eu i są chronione prawnie na podstawie Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami). W przypadku umieszczenia przez nas Materiału na Stronie pochodzącego z innego źródła, zawsze podawane jest jego pochodzenie.

2

Materiały umieszczone na stronie mogą służyć jako inspiracja przy własnych niekomercyjnych projektach. Dopuszcza się powielenie projektu lub wykorzystania jego części tylko na własny użytek bez możliwości późniejszej odsprzedaży pod warunkiem umieszczenia odpowiedniego komentarza pod Projektem lub wpisem.

3

Dopuszcza się umieszczania zdjęć, obrazów na portalach społecznościowych pod warunkiem podania pochodzenia Materiału (podpis lub link referencyjny z adnotacją do Strony).

4

W przypadku komercyjnego wykorzystania jakichkolwiek Materiałów lub ich części niezbędna jest pisemna zgodna właścicieli Serwisu.

5

Istnieje możliwość zakupu Projektu wraz z niezbędnymi programami do hafciarki oraz instrukcją krok po kroku jak wykonać dany Projekt.  W chwili nabycia projektu Kupujący zyskuje prawa do wykorzystania komercyjnego Materiałów.

6

W przypadku ujawnienia przez nas  naruszenia  ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami)  i wykorzystaniu Materiałów zawartych na stronie nie zgodnie z Regulaminem, będziemy dochodzić swoich  roszczeń łącznie z wstąpieniem na drogę sądową.

——